Hakkımızda- Helios Marmara Yatçılık Organizasyon Tur ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Geçmiş yıllardan bu yana deniz üzerinde ki serüvenimiz devam etmektedir. 10 yılı aşkın süredir boğazın güzel sularında bir çok organizasyona ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Tüm organizasyonlara uygun filomuz devamlı hazırdır, çeşitli geleneksel organizasyonların yanı sıra, kahvaltı, iftar gibi organizasyonlar düzenlenmektedir.

Vizyonumuz

Boğazın serin sularından 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin her bir koyunda etkinlik düzenleyerek güzel Ülkemizin denize kıyısı olan her bir alanını müşterilerimizle buluşturmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Denizin üzerindeki dikkatimizle, teknelerimizin içindeki hizmetimizin birleştiği noktada başlayan sorumluluğumuz tüm organizasyonlarımızda daha iyi hizmet için ilerlemektedir.


Tekneler

Davet Teknelerimiz

Tüm davetleriniz için kullanabileceğimiz, lüks teknelerimizde her türlü ihtiyaca yönelik çözüm bulabileceğiniz davet teknelerimiz boğazın serin sularında süzülürken siz davetinizin tadını çıkartın.

Yatlar

Yatlar

Yatlarımızla yapacağınız sehir rotalarından memnun kalmamanız mümkün değil, her türlü hizmetin bulunduğu yatlarımızda bulunan kamaralarda keyfinize bakabilir, ya da güvertede güneşlenebilirsiniz.

Vip Yatlar

VIP Yatlar

Boğazın şanına yakışır VIP Teknelerimiz içerisinde hayal ettiğiniz her türlü sistem mevcuttur, kamaraların göz kamaştırır güzelliği, güvenilir kadromuzla hizmete hazırız.